.

.

50*10 cm Kalınlaşmak Alüminyum Kalay Folyo Sarar Kağıt Nail Art Çıkarıcı Nail Art İpuçları Kapalı Islatın UV Jel Oje Çıkarıcı

50*10 cm Kalınlaşmak Alüminyum Kalay Folyo Sarar Kağıt Nail Art Çıkarıcı Nail Art İpuçları Kapalı Islatın UV Jel Oje Çıkarıcı

₺ 2.27
₺ 3.20
-29 %
kullanılabilirlik

    50*10 cm Kalınlaştırmak alüminyum Kalay Folyo Sarar Kağıt Nail Art Çıkarıcı Nail Art İpuçları Kapalı Islatın UV Jel Tırnak Cilası Çıkarıcı özellikleri : * folyo sökücü sarar aseton ile * emici sünger * kolayca kaldırmak için kullanılan jel oje * cilt ile temas aseton azaltır ve ısı içinde tuzakları quicken için kaldırma nasıl kullanılır : adım 1. zımpara dosya ile jel mührü Kırmak. üst tabaka tamamen kaldırılmış olmalıdır. kaldırma İpuçları : Hazırlık. üst tabaka dosyalama önce tırnak etlerini geri itmek kolaylığı ile kaldırmak için.
adım 2. Open için jel sökücü ve hemen parmakları etrafında folyo sarın ürün buharlaşma olmaz sağlamak ve ısı wrap izole edilir. kaldırma İpuçları : Sarın. parmaklarınızın tam kaplı wrap olmalıdır.
adım 3. Soak tırnak için 10 dakika sonra durumunu kontrol. kaldırma İpuçları : Kontrol! bazı renkler ek kaldırma zaman gerekebilir. gerekirse, ek 5 dakika bekletin.
adım 4. parmaklar itibaren wrap çıkarın ve yavaşça itin ürün İtici ve çivi kapalı sökücü. kaldırma İpuçları : elle ışık Olabilir. hiçbir ürün kapalı zorlamak gerekir. kalan kapalı tamponlu kolayca olabilir. öğe resimler : nasıl kullanılır? ambalaj :           nakliye :              

R

Müşteri seçim