.

.

10 x 27A MN27 12 V Alkalin Pil

10 x 27A MN27 12 V Alkalin Pil

₺ 3.25
kullanılabilirlik

10 ADET 27 A L828 12 V ALKALİN AKÜ GEMI hava posta tarafından
ayrıca olarak bilinir : -L828.5 adet/blister kart, 2 cards daha miktar daha indirim alabilirsiniz!biz bir piller TOPTAN, daha fazla pil satın istiyorsanız lütfen bize ulaşın. 
Model27 Agerilim12.0 VNorminal kapasitesi21 m AhNorminal akım0.10boyut Dia (mm)8.0boyut Ht (mm)28.8IECL828JISN/AkimyaalkalinBOYUTUN/A    Fiyat ve Nakliye Maliyeti Referrence
biz çin bir TOPTAN, ve piller herhangi bir miktar kabul edebilir sipariş. modelini ve miktarını Göndermek için, biz toplam fiyat söyleyebilirim.biz herhangi bir ülkeye mal göndermek, diğer ülkelerin shipcost lütfen bize ulaşın .
ŞARTLAR ve KOŞULLAR
1. Tüm ürünler Yepyeni, önce kullanılan değil.
2. Items yurt dışından gönderilecektir. müşteriler ithalat vergisi tahsil edilmesi beklemesin. demek ki bize tarafından gönderilen öğelerin çoğu ithalat vergisi tahsil edilmeyecektir. olursa olsun ithalat vergisi tahsil veya değil oldu, bizden fiyat neredeyse en rekabetçi vardır.
3. All satış kesindir. sadece bir değişim temeli dönüş üzerinde kabul edilir. eğer mal aldıktan sonra kusurlu olması, müşteri alındığı tarihten itibaren 7 gün öncesine kadar vardır için yeni bir alışverişi.
4. parçası eksik veya bölümü kırık durumunda, lütfen makbuz tarihinden itibaren 2 gün içinde bize haber. biz eksik veya kırık parçayı yeniden sevkiyat ayarlayacaktır.
5. Item orijinal ve kullanılmamış durumda iade edilmelidir.
6. Goods de orijinal kutusu ve ambalaj gerekir.
7. MÜŞTERI ÖNCE DÖNEN ÖĞEYE DÖVIZ YETKILENDIRME IÇIN SATıCı E-POSTA GEREKIR.
8. Nakliye ve taşıma ücretleri iade edilmez.
9. Alıcılar ödemek için tüm iade/değişim nakliye ve taşıma ücretleri.
10. Please bize e-posta bizimle tatminsiz iseniz. eğer ebay bize bir negatif geribildirim vermek sorunu çözmek için denemeden önce, biz işlem bu nihai olarak kabul.
TESLIMAT
tüm mal gönderilecektir hongkong air mail tarafından/çin post.
ayrıca, biz mal göndermek ems/TNT express, nakliye maliyeti lütfen bize ulaşın.

R

Müşteri seçim