.

.

Naylon Filtre Bezi 180 mesh/80 Mikron Gazlı Bez Su Soya Fasulyesi Boya Içinde Ekran Kahve Şarap Net Kumaş Endüstriyel filtre Örgü 1 m * 1 m

Naylon Filtre Bezi 180 mesh/80 Mikron Gazlı Bez Su Soya Fasulyesi Boya Içinde Ekran Kahve Şarap Net Kumaş Endüstriyel filtre Örgü 1 m * 1 m

₺ 4.65
kullanılabilirlik

Ürün tanıtımı
Beyaz naylon ve naylon karışımlı malzeme için gıda, naylon 66, toksik olmayan, kokusuz, yüksek mukavemetli, büyük uzama, elastik. Mükemmel mukavemet, iyi aşınma direnci, ilk sıralama tüm lifler. Yüksek sıcaklığa dayanıklı, dayanıklı, çürümeye, yağ direnci, korozyon direnci, alkali direnci, kimyasal kararlılık, elektrik yalıtım. Iyi anti titreşim ve ses, belli bir alev geciktirici. Ince şeffaf naylon, yaygın su ürünleri, un işleme, naylon ekran baskı, ilaç, kimyasal, boya maddesi, monosodyum glutamat, balıkçılık, gıda ve diğer sanayi olarak elek.Örgü kare inç başına sayısını ifade eder "sayısı boş gözleri ekran, inç kare başına 50 mesh anlamına gelir delik 50 * 50 A, 500 örgü 500 * 500 A olduğunu, sayı daha yüksek, delik daha. Ek olarak dedi ekran delik, aynı zamanda söylenebilir için ekran tarafından parçacık boyutu, yüksek sayı, parçacık boyutu küçük.
Not : bu ürün satış olarak 1 m * 1 m, ama gibi katlanır paketi, hem uzunluğu ve genişliği aslında 98 CM olduğunu. Daha fazla ihtiyacınız varsa daha uzunluğu 1 m, lütfen sipariş fazla 1 pcs. Örneğin, eğer sipariş 2 pcs (yani 2 kare metre), ben size göndereceğiz 2 m * 1 m (aslında 196 cm * 98 cm). Teşekkür ederim.Seçmek için nasıl filtreleme bez? Filtreleme soya fasulyesi süt kullanarak genellikle arasında 100-150 Örgü/Içinde. Filtreleme şarap ve çay kirleri kullanarak genellikle arasında 150-200 Örgü/In (Ilk kullanım 100 örgü filtre, ve sonra tekrar kullanımı 200 örgü filtre). Filtreleme süt veya meyve suyu kullanarak genellikle arasında 200-250 Örgü/Içinde. Boya filtre kullanarak genellikle 80-200 Örgü/In (Zemin boya kullanarak 80-100 Örgü/In, yüzey boya kullanarak 150-200 Örgü/In). Içme suyu filtreleme, asılı partiküler madde ve diğer ince filtreler kullanarak genellikle arasında 300-400 Örgü/Içinde. BenF özellikleri ne tür emin, lütfen müşteri hizmetleri.
Olursa olsun ne kadar küçük paket olduğunu, biz dikkatle paketi ile iki çanta.

Not : Eğer sipariş fazla toplam 5 pcs (yani 5 spuare metre), biz Çin Post tarafından gemi değiştirmek Kayıtlı Hava Posta, e Packet, singapur post veya Ali Express Standart Nakliye, hangi ulaşım bilgi mevcut on line. Sadece en ekonomik nakliye yöntemi ile göndermek, ve alıcılar ekstra kargo ücreti ödemek gerekmez. Daha fazla emir olun. Teşekkür ederim.Diğer özellikler vardır üzerinde satış gerekiyorsa, lütfen tıklayın  Satın alma için. Teşekkür ederim. 

R

Müşteri seçim