.

.

Yüksek Kaliteli Açık temel Hayatta Kalma araçları Çok Fonksiyonlu Pense 440 paslanmaz çelik Cep Çok araçları Bıçak Kamp Kiti

Yüksek Kaliteli Açık temel Hayatta Kalma araçları Çok Fonksiyonlu Pense 440 paslanmaz çelik Cep Çok araçları Bıçak Kamp Kiti

₺ 12.76
₺ 22.00
-42 %
kullanılabilirlik

Nakliye yolu Küçük sipariş için takip numarası yok (sipariş fiyatı <$5), satın alma maliyetinizi artıracaktır, sadece sizin için en iyi fiyatı sunmaya çalışıyoruz.
4 PX singapur Post OM Pro/satıcının nakliye yolu üzerinden - takip numarası sadece satıcının ülkesinde bilgileri kontrol edebilir, alıcının ülkesinde bilgi yoktur.
Ali Express standart nakliye tüm yol bilgileri kontrol edebilirsiniz.
Rus arkadaşlar dikkat edin 1. tam adı sağlayın. 2. Package uzun zamana ihtiyacım var, Ali Express standart nakliye seçmek daha iyidir. (satıcının nakliye yöntemi seçerseniz, 60 gün içinde anlaşmazlık açmayın, teşekkürler) Garanti : Satın alma işleminiz satılabilir kalite, amaç için uygunluk veya açıklamaya uymuyorsa, sorunlarınızın çözüldüğünden emin olabiliriz. Yanlış sevk öğeler için, lütfen bize ulaşın, biz tekrar doğru öğeleri teslim etmek veya tüm ödeme iade düzenleyecektir. Arızalı veya hatalı ürünler için lütfen önce bizimle iletişime geçin, sorunlarınızı çözeceğiz.

R

Müşteri seçim