.

.

6 Pcs Kayık portbagaj bağlama kayışları Için Toka Ile Tekne Bisiklet Motor Kargo Kravat Aşağı araba tavan portbagajı Bagaj Kayık Taşıyıcı Halat

6 Pcs Kayık portbagaj bağlama kayışları Için Toka Ile Tekne Bisiklet Motor Kargo Kravat Aşağı araba tavan portbagajı Bagaj Kayık Taşıyıcı Halat

₺ 9.96
₺ 17.18
-42 %
kullanılabilirlik

6 Pcs için Toka ile Naylon Tutuşunu bağlama kayışları bağlama kayışları Kargo Kravat Aşağı araba tavan portbagajı Bagaj Kayık Taşıyıcı Hareketli Kano ve hamak (Siyah) AçıklamaBir kravat aşağı etrafında tutmak için her zaman kullanışlı bir şey olduğunu. Bu güvenli yük araç içinde güvenle ve kolayca. Bu mağaza kolayca gövde veya altında araba koltuğu. Işlevselliği için inşa edilmiştir, kullanım kolaylığı ve güvenlik için ultra-ağır yükler. Özellikleri-Renk : Siyah.
-Malzeme : Çinko alaşım ve naylon.
-Boyutu : 250 cm x 2.5 cm.
-Olmayan kirletici çevre bağlama kemer sağlayabilir çalışma yük kapasitesi sınırlı 330 lbs.
-Hiçbir toz çinko alaşım metal cam toka, küçük dişler cambuckle olabilir kapmak kayış çok sıkıca sürece iplik kayış içinde doğru yolu.
-Portbagaj gerdirme kayışları tutmak için seyahatleriniz sırasında aklını ve senin kargo önlemek için/bagaj/ kürek kurulu/tekneler/kayak/sörf/kano olmaktan hasarlı!
-Hızlı açma, bu anti-kayma yumuşak döngüler oluşturma ile kullanımı bir döngü ile herhangi bir kravat aşağı. Hızlı on/kapalı metal cam toka için güvenli yükleri kolayca.1 x seti 6 Pcs için Toka ile Naylon Tutuşunu bağlama kayışları bağlama kayışları Kargo Kravat Aşağı araba tavan portbagajı Bagaj Kayık taşıyıcı Hareketli Kano ve Hamak (Siyah)

R

Müşteri seçim