.

.

YENI Cilt Bakımı CANLANDıRıN Aloe Vera ve Vitamin C yüz yağı Yumuşak Cel Kapsüller Gündüz Kremi Beyazlatma Nemlendirici Anti Kırışıklık Yüz bakım

YENI Cilt Bakımı CANLANDıRıN Aloe Vera ve Vitamin C yüz yağı Yumuşak Cel Kapsüller Gündüz Kremi Beyazlatma Nemlendirici Anti Kırışıklık Yüz bakım

₺ 4.14
kullanılabilirlik

Bu sıvı kapsül kıyafet, bu açmak gerekir yüz ve masaj daub ve kullanımı, kapsül olarak yemem.
[Marka Tanıtım] Bu marka ürünleri Amerikan tarafından yetkili, CANLANDıRıN cilt araştırma başkan yardımcısı Dr Kyla pratt ve onlarca için cilt uzmanları ve profesörler-özellikle başarılı gelişimi üzerinde odaklama cilt bakımı etkileri konsantre özü serisi. Satış küresel, olmuştur süpürme cilt bakımı öncesinde Amerika Birleşik Devletleri, Japonya, güney Kore ve diğer ülkelerde.
[Özellikler] CANLANDıRıN esansları kaliteli saf, uyarımsız, her ve özü ayrı mühürlü ambalaj, hiçbir kirliliği, her ile bir sağlamak için her kullanımdan taze konsantre özü mükemmel bakım vardır! Tamamen ücretsiz katkı ve koruyucu maddeler. Özü molekül aynı zamanda çok hassas olduğunu, tamamen cilt tarafından emilir, ve kesinlikle yağ parçacıkları neden olmayacak.
[Etkinlik] : içeren aloe, allantoin, E vitamini, çamaşır suyu veya aşağı oynamak ile çok derin kloroplastlar, kontrol ve yaşlılık lekeleri ortadan kaldırmak, hu Dieban delik çiller etkisi.
[Kullanım] : sabah ve akşam eşit yüze uygulanan krem Uygulayın.
Kesim kapsül özü Kaldırmak eşit yüzünde boya, dokunmatik tarafından hafifçe için 2-3 dakika, sabah ve akşam.
Not :
1. hasarlı veya yaralı cilt üzerinde uygulamak önlemek.
2. herhangi bir cilt kızarıklık veya hassasiyet sorunu kullanımdan sonra oluşursa, lütfen hemen kullanarak durdurmak ve bir doktora danışın.
3. cilt alerji muzdarip gerekir, biz size tavsiye kullanmadan önce bir deri yama testi gerçekleştirmek için.
4. mağaza ürün iyi havalandırılan bir yerde doğrudan ısı ve güneş ışığı.

R

Müşteri seçim