.

.

GT08 Bluetooth akıllı saat Destek TF SIM kart Pasometre ile Kamera Çağrı ios için akıllı saat Android Telefon pk DZ09

GT08 Bluetooth akıllı saat Destek TF SIM kart Pasometre ile Kamera Çağrı ios için akıllı saat Android Telefon pk DZ09

₺ 11.24
kullanılabilirlik

-11.24/piece-11.24/piece-1.11/piece-12.49/piece-18.11/piece-12.49/piece-13.74/piece Lütfen dikkat : (çünkü pedometre ve uyku izleme doğru bir şekilde ölçülemez, bu yüzden bu işlevi iptal ederiz) Ana fonksiyon : 1. telefon fonksiyonu : GSM/GPRS 850/900/1800/1900 MHz, çağrı kaydı, telefon rehberi, eller serbest Bluetooth telefon görüşmesi2. SMS yerel SMS, telefon SMS Bluetooth senkronizasyonu3. eğlence MP3, Bluetooth müzik çalma4. telefon görüşmeleri hatırlatan halka ve sallamak, iki yönlü anti kayıp Anti kayıp hatırlatmak, iki yönlü arama5. pedometre, adım hareket ölçer, kalori hesaplama, spor kilometre kayıtları, sedanter hatırlatmak, uyku izleme, depolama için izle, uzaktan fotoğraflar, telefona depolama, çalar saat, takvim takvim,, Twitter, facebook, SMS haberleri, sistem ayarları bilgileri, zaman senkronizasyonuÖzellikler : CPU : 533 MHz MTK6261Bellek : 128 M + 64 MTF kartı : destek max 32 GB TF kartıEkran : yüksek çözünürlüklü LCD "inç TFT 1.54, çözünürlük oranı : 240*240 pikselBluetooth : Ver. 3.0Kamera : 0.3 MPil : 350 m AhHızlanma sensörü : adım ölçer analizi, sedanter hatırlatmak, uyku izleme, Anti kayıp, uzaktan resim.Dokunmatik ekran : TFT kapasitif dokunmatik ekran NOT : Akıllı saat kulaklık ile satın aldığınızda, kulaklık rengini sırayla (siyah veya beyaz) not edebilirsiniz, bu yüzden istediğiniz kulaklık rengini göndereceğiz, teşekkürler Saat arama yapmak için sim kart koyabilirsiniz amaOlamaz internete bağlanırANDROID sistemi açıklamasında tüm fonksiyonu destekleyebilir.
Iphone : IOS açmadığı için iphone için uygulama yok.Böylece dört fonksiyonun altında iphone ile senkronize edilemezAncak diğer tüm işlevler normal olarak kullanabilir, çünkü uygulamayı kullanmaya gerek yoktur.
1. anti-kayıp 2. mesajlaşma 3. Notifier 4. uzaktan kamera
Tüm pazar bluetooth saati böyle.
Biz GT08Fabrika.Stokta birçok, siparişinizi hızlı gönderin!* Çok fonksiyonlu akıllı saat GT08 : Telefon, mesaj, sedanter hatırlatma, uzaktan kamera, anti-kayıp* Bağımsız telefon fonksiyonu : Telefon ve saat bağlarken, GT08 arama yapabilir, bluetooth üzerinden bildirim gönderebilir* Mesaj hatırlatma : Hatırlatma mesajı (sadece Android), hatırlatma çağrısı, cevap aramaları, arama çağrıları. Telefona akıllı saat bağladıktan sonra, önemli aramaları kaçırmayacaksınız, telefon görüşmeleri, mesajlar, whatsapp, facebook bildirimleri alabileceksiniz* Uyku monitör : Uyku kalitesini artırmak ve çalar saat fonksiyonu yapmak için uyku durumunu izleyebilir* Sedanter hatırlatmak : Çok uzun oturduğu için sağlıklı olmayan 70% kişi. Koltuk tutmak 40 dakika sedentariness, sağlıklı zarar verebilir. Son zamanlarda, daha fazla insan lezyon alır. Bilimsel olmayan yaşam tarzını değiştirmeliyiz* HD kayıt HD WAV formatı kaydı, Daha yoğun işleme, HD uzun mesafe kaydı (3 nükleer ses, slevel omnibearing lineer işleme sistemi)* Ultrason sızdırmazlık alüminyum filmleri güzel sesi çıkarır : 32 G t-kart flaşını destekleyen GT08, yanlışlıkla müzik çalabilir. Bluetooth üzerinden telefon ile bağlantı, GT08 da BT müzik çalabilir* Uzaktan kamera : Anları korumak için istediğiniz zaman* Anti-kayıp, anti-hırsızlık : GT08 telefondan 5 metre uzaktayken çalar veya titreşir* Tam uyumluluk : GT08 piyasadaki çoğu android telefon ile uyumludurPaket : 1 X GT08 akıllı saat
1 X çince/İngilizce manuel
1 X USB kablosu
Anahat Parametre Boyut 48*40*11.

R

Müşteri seçim