.

.

Bisiklet Kompakt Pompa Dahil. Montaj Dirseği Uyar Schrader Presta Vana Taşınabilir Şişirme Çok Model ve Renk Seçenekleri 04 S 41 S

Bisiklet Kompakt Pompa Dahil. Montaj Dirseği Uyar Schrader Presta Vana Taşınabilir Şişirme Çok Model ve Renk Seçenekleri 04 S 41 S

₺ 6.09
₺ 7.16
-15 %
kullanılabilirlik

Modeli : GP-04 S Kolu : Düz; Ölçer : Mevcut Değil Cilt : Max. 120 Psi; Pompalama : 1 yönlü; Vana : Schrader/Presta, geri dönüşümlü; Varil : Plastik; Sap : Plastik; Sahne : 1 Sahne; Renk : Özellikle Siyah Modeli : GP-42 S Kolu : Katlanabilir; Ölçer : Mevcut Değil; Cilt : Max. 120 Psi; Pompalama : 1 yönlü; Vana : Schrader/Presta, geri dönüşümlü; Varil : Plastik; Sap : Plastik; Sahne : 1 Sahne; Renk İsteğe Bağlı : Siyah, Kırmızı, Mavi, Sarı. Modeli : GP-41 SKolu : Düz; Ölçer : Mevcut;Cilt : Max. 120 Psi; Pompalama : 1 yönlü;Vana : Schrader/Presta, geri dönüşümlü;Varil : Plastik; Sap : Plastik, 1 Sahne;Renk : Özellikle Siyah Modeli : GP-43 SKolu : Katlanabilir; Ölçer : Mevcut;Cilt : Max. 120 Psi; Pompalama : 1 yönlü;Vana : Schrader/Presta, geri dönüşümlü;Varil : Plastik; Sap : Plastik, 1 Sahne;Renk İsteğe Bağlı : Siyah, Kırmızı, Mavi, Sarı. Modeli : GP-61 S Kolu : Düz; Ölçer : Mevcut Ölçer 100 PSI Okumaları; Pompalama : 1 yönlü; Vana : Schrader/Presta, geri dönüşümlü; Varil : Plastik; Sap : Şap. Alaşım, 2 Sahne (Teleskopik); Renk : Ağırlıklı Olarak Siyah; Modeli : GP-24 D Kolu : Düz; Ölçer : Mevcut Ölçer Okumaları 70 PSI; Pompalama : 2 yönlü (Hem push & şişirmek için) Vana : Schrader/Presta, akıllı fit, değil ters gerekir; Varil : Alaşım; Sap : Alaşım, 1 Sahne; Renk : Özellikle Siyah AdetAdetAdetAdetAdetAdetAdetAdet 1.  DÜNYA ÇAPıNDA NAKLIYE.  (Bazı ülkeler dışında ve APO/FPO) 
2. Orders ödeme doğrulama sonra zamanında işlenmiş. 
3. biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. Sipariş adresi teslimat adresi. 
4. gösterilen resimler asıl öğe değildir ve sadece referans içindir. 
 5. SERVICE TRANSİT ZAMAN taşıyıcı ve dışlar hafta sonları ve tatil tarafından. Transit süresi değişebilir, özellikle tatil sezonunda. 
 6. eğer almadıysanız orderafter 30 gün ödeme, lütfen bize ulaşın. Biz iz sipariş ve en kısa zamanda size geri almak. Hedefimiz müşteri memnuniyeti! 
7. teslim Süresi :  
1. eğer 7 gün bize ve 30 gün tarih alınan itibaren geri dönmek için. Öğe elinizde fazla 7 gün, bu kullanılan kabul ve BIZ DEĞIL ISSUEA IADE VEYA size YEDEK. HIÇBIR ISTISNA vardır! 
Nakliye maliyeti hem satıcı ve alıcı tarafından ayı. 
 2. tüm iade öğeler orijinal ambalajında OLMALIDIR ve nakliye takip numarası ile bize, dönüş için belirli bir nedenle, ve sipariş KIMLIĞI. 
 3. biz TAM KAZANAN TEKLIF TUTARıNı iade edeceğiz, öğenin aldıktan sonra orijinal durumuna ve tüm bileşenleri ve aksesuarları ile ambalaj dahil, alıcı ve Satıcı HEM SONRA aliexpress işlemi iptal. Ya, bir yedek seçebilirsiniz. 
 4. biz tüm nakliye maliyeti ürün (s) (olan) reklamı gibi değil. 1. arızalı ürün için 12 ay Üretici sınırlı Garanti (hariç öğeleri hasarlı ve/veya aldıktan sonra yanlış). 3-ay garanti ile geliyor. 
 2. arızalı ürün ve garanti süresi içinde iade (ve orijinal ambalaj, mümkünse). Sen kusur ne olduğunu bize ve bize sipariş numaranızı vermek. BIZ TAMIR VEYA BIR ÖĞE YERINE 
GARANTI SÜRESI DOLMUŞ. 
 Eğer kabul aliexpress sipariş üzerine yukarıda belirtilen politikaların tümünü! Biz yüksek mükemmellik standartlarını korumak ve % 100% müşteri memnuniyeti için çalışıyoruz! Geribildirim çok önemlidir. Biz bize nötr ya da negatif geribildirim vermek ÖNCE hemen bize, böylece memnuniyetinizi kadar gerçekleştirmek. 
 Eğer adres sorunları imkansız olduğunu onlar hakkında bilmiyorum!

R

Müşteri seçim