.

.

Matkap Fırça-2 3 4 5 içinde Yumuşak Orta Kıl Fırçalayın Ekleri için Temizleme Kiti Banyo Duş kiremit harcı Halı lastikler Tekneler

Matkap Fırça-2 3 4 5 içinde Yumuşak Orta Kıl Fırçalayın Ekleri için Temizleme Kiti Banyo Duş kiremit harcı Halı lastikler Tekneler

₺ 11.37
₺ 12.92
-12 %
kullanılabilirlik

Matkap Fırça-2 3 4 5 içinde Yumuşak Orta Kıl Fırçalayın Ekleri için Temizleme Kiti Banyo Duş kiremit harcı Halı lastikler TeknelerGÜÇLÜ TEMIZLEME KALITE-yüksek kalite premium yumuşak kıl fırça asansörler ile birlikte yüksek hızda dönme matkap kolayca özleri gelen noktalar deri ve kumaş döşeme veya halı, orta kıllar çizmez.
Fırça ile yüksek hızda dönme matkap kullanılabilir temizleme effectly küvetleri, lavabolar, baseboards, fiberglas duş kabinleri, duş kapısı izler, ve porselen.
Bu fırçalar kesmek gerekir sizin temizlik ve fırçalama süresini veya daha fazla titiz karşılaştırıldığında çaba dahil el ovma. Bu güç fırçalar da banyo yüzeyleri korumak içinde daha iyi bir iş yapmak.
Paslanmaz çelik özellikleri, çeyrek inç, hıZLı DEĞIŞIM mil tüm akülü matkaplar ve darbe sürücüleri ile çalışır, akülü matkap dahil DEĞILDIR Matkap dahil DEĞILDIR.
Ayrıca bu fırça kullanın kiti üzerinde duş, Küvetleri, Banyo, Kiremit, Harç, Halı, lastikler, Tekneler, Mutfak, Soba, Dolapları, Sayaçlar, Linolyum, Küvet, Porselen, havuz karosu, Döşeme, Tuğla, Seramik, Mermer, Harç, döşeme (kanepeler, sandalyeler), halı, cam ve deri koltuklar ve mobilya vb.
Bu Fırça tasarlanmıştır uzakta fırça kir ve kiri sizin yardımı ile akülü veya kablolu matkap! Fırça en akülü matkaplar bağlanır.
Renk : Sarı, mavi
Malzeme : PP
Boyutu : 5 cm 7.5 cm 10 cm 12.7 cmPaket İçeriği :
1 x 2in yumuşak matkap fırça
1 x 3in orta matkap fırça
1 x 4in orta matkap fırça
1 x mavi 5in orta matkap fırça
Sadece yukarıdaki paket içeriği, diğer ürünleri dahil değildir.
Not : işık çekim ve farklı görüntüler neden olabilir resimde öğenin renk biraz farklı gerçek bir şey. Ölçüm izin hatası/-1-3 cm.


R

Müşteri seçim