.

.

Dandkey Transponder Ateşleme anahtar kovanı Için Mitsubishi Lancer Pajero Shogun Montero MirageTriton ID46 Çip Sol/Sağ Bıçak

Dandkey Transponder Ateşleme anahtar kovanı Için Mitsubishi Lancer Pajero Shogun Montero MirageTriton ID46 Çip Sol/Sağ Bıçak

₺ 3.24
₺ 4.05
-20 %
kullanılabilirlik

Q & A S : Nasıl resim göndermek için? Bir : Kez siparişinizi gerekir bir resim göndermek için anahtar edilecek kesim. Resim sağlamak için aşağıdaki adımları takip edin uygundur. 1. bıçak ile anahtar yerleştirin sağ işaret gibi bir düz arka plan üzerinde bir masa üstü veya ahşap kat 2. focus bıçak emin olun, değil arka plan 3. resim doldurmak mümkün olduğunca ile itmeli anahtar 4. Make emin fotoğraf çekerken flaş kapatılır. S : Neden bizi tercih itmeli anahtar kesmek için? Bir : 1.Our kesme ücreti yerel daha ucuz olacak, sadece ekstra 4 $ ödemek gerekir; 2. çilingir bulmak gerekmez için bıçak kesmek için size öğe aldığınızda, doğrudan kullanabilirsiniz. S : Nasıl Ben kesim hizmeti için ödenen resmi sağlayabilir? Bir : Bize net görüntüler gönderin of keser eğer her iki taraftan yatay anahtar kodu sen var ayrıca bize bu gelen kesmek için. S : Ben Ne yapmalıyım Ben unuttum üzerinde fotoğraf sağlamak için zaman? Bir : Doğru itmeli anahtar fotoğraf göndermek lütfen bize zaman içinde (içinde 7 gün), aksi takdirde biz sizin için uncut itmeli anahtar anahtar kabuk göndereceğiz. S : anahtar aldığınızda işe değil, Ben Ne yapabilirim? Bir : Doğruluk kadar 100% . durumunda bir anahtar kesim başarılı değil, biz bir ikinci kesme ücretsiz.
Durum : % 100% Yeni
Renk : resim gösterildiği Gibi
Tipi : Transponder 46 çip Anahtar
Boyutu : 8 cm * 2.5 cm * 1 cm (L * W * H)
Ağırlık : 18g
Çip : 46 Çip Ile
Özellikleri :
1. en iyi yedek için bir anahtar ile kırık düğmeleri veya aşınmış anahtar durumda.
2. anahtar vaka ve kesilmemiş itmeli anahtar sadece. Değil elektronik iç.
3. bıçak kesim almak cobtact tarafından, dandkey Müşteri Hizmetleri.
4. iç almak elektron (immobilizer/transponder çip dahil) orijinal uzaktan ve bizim anahtar kabuk koyun, o zaman hazır!
Featues :
MITSUBISHI Colt için
MITSUBISHI Lancer için
MITSUBISHI Mirage için
MITSUBISHI Outlander için
Için MITSUBISHI Pajero
Ve Diğerleri (aynı şekil resim)..
Önemli Not :
1. eğer yerel bayi veya Çilingir dükkanı gitmek gerekir kesmek için anahtar ve programı araç, çilingir şarj olmalıdır daha az Bayi.
2. emin olun anahtar exaxtly olduğunu bizim gibi aynı, eğer emin değilseniz lütfen teyit için orijinal anahtar bize fotoğraf göndermek, doğru anahtar kabuk satın yardımcı olacaktır.
Paket Içerir :
1 X Uzaktan anahtar Kabuk


R

Müşteri seçim