.

.

Elecrow Starter Kit Arduino Başlayanlar için Öğrenciler Çocuk Ekran Sensörü DC Motor Teller Elektronik DIY Perakende Kutusu ile 24 Dersler

Elecrow Starter Kit Arduino Başlayanlar için Öğrenciler Çocuk Ekran Sensörü DC Motor Teller Elektronik DIY Perakende Kutusu ile 24 Dersler

₺ 24.29
₺ 26.99
-10 %
kullanılabilirlik

Elecrow Starter Kit Arduino Öğrenme Paketi için Öğrenci Çocuklar için Perakende Kutusu ile Yapımcısı Elektronik DIY açıklama Arduino için Başlangıç Kiti için mükemmel bir kit Arduino hakkında daha fazla bilgi edinmek istiyorum kime. bu kit dahil ekran parçası, 5 çeşit sensörleri (titreşim sensörü, dokunmatik sensörü, alev sensörü, DHT11 Sıcaklık ve nem sensörü, toprak miosture sensörü), DC motor ile erkek Dupont Tel + fan blade ve servo. biz mükemmel teknoloji desteği, hangi dahil 24 öğretim dersler, ve 4 proje örnekleri, gibi renk sönük, trafik ışığı, akıllı yangın ve theremin. bu kit ile DIY sizin gibi bazı küçük şeyler, hayal gücünüzü creat olabilir hangi. bu kit Arduino kurulu içermez.
bu kit Arduino marş için uygundur, kim gibi zayıf Arduinio temeli vardır ve Arduino ile temasa değil. o da okulda kullanılabilir izin ilgisini eğitim kursları Arduino hakkında daha öğrenciler öğrenin.

özellikler
yaratıcılığınızı ortaya, fikir parlaklık izin
elinizle eğlenceli hale, aile veya arkadaşlar ile
kullanım kolaylığı, temizle öğreticiler ve online destek
33 çeşit modülleri ve sensörler, 24 Arduino için dersler
özellikler
ağırlık : 395g
boyutu : 20 cm (L) x 14 cm (W) x 4.5 cm (H)

paket listesi
Breadboard x 1
65 Jumper Tel x 1
kadın-to-erkek Dupont Tel x 10
direnç (220 R) x 10
direnç (330 R) x 10
direnç (1 K) x 10
direnç (10 K) x 10
sarı LED x 4
mavi LED x 4
yeşil LED x 4
kırmızı LED x 4
düğme (büyük) x 4
düğme cap x 4
aktif Buzzer x 1
pasif Buzzer x 1
RGB LED (ortak katot) x 1
rakam 1-segment Ekran (ortak katot) x 1
rakam 4-segment Ekran (ortak anot) x 1
IC 74 HC595x1
LCD1602 Modülü x 1
5 V röle x 1
titreşim Sensörü x 2
Photoresistor x 1
alev sensörü x 1
termistör x 1
DHT11 Sıcaklık ve nem sensörü x 1
dokunmatik sensörü x 1
toprak nem sensörü x 1
HC-SR04 modülü x 1
9 G servo x 1
DC motor ile erkek Dupont Tel + fan blade x 1
IC L293 D x 1
potansiyometre (10 K) x 3
CD x1

Wiki & Harici bağlantıları
 
Hakkımızda
Elecrow açık bir donanım kolaylaştırma Shenzhen merkezli şirket, çin. en büyük elektronik pazarı yararlanan, yerel imalatı güç ve uygun küresel lojistik sistemi, komik ve heyecan verici ürünler geniş bir dizi oluşturulan her gün. biz hizmet için kaynakları entegre yeni bir dönem yeniliktir.
yapma ve yenilik daha kolay hale getirmek için, biz teklif çeşitli geliştirme platformu, modülleri, araçları, elektronik bileşenleri, ve diğer açık kaynak donanım. biz de hizmet birçok türde sağlamak, Fusion PCB hizmeti dahil, bileşen Kaynak hizmeti ve PCB Meclisi hizmet vb.
olursa olsun bir meraklı olsanız öğrenci, bir nitelikli mühendis, veya bir hobisi oluşturmak için seviyor, orada her zaman ihtiyaçlarınızı karşılamak için-ve burada bir şey değil varsa, biz bilmek isterdim. bizimle temas kurmaktan çekinmeyin lütfen.
müşteri Memnuniyeti görüşleriniz bizim iş geliştirme çok önemli olduğunu,biz içtenlikle bizim için olumlu geribildirim ve 5 yıldızlı bırakınbizim ürün ve hizmet ile memnun iseniz. herhangi bir nedenden dolayı, öğeler veya hizmetler ile memnun değilseniz, ayrılmadan önce bize ilk temas kurmaktan çekinmeyin lütfen negatif geribildirim. biz sorunları çözmek ve en iyi müşteri sağlamak servcies. garanti & İade biz hizmet için elimizden geleni yapacağız bizim her müşteri ki biz yapabilirsiniz. biz 7 gün içinde iade öğeler için size iade edecek, onları aldıktan sonra herhangi bir nedenle. tam bir geri ödeme verilecektir öğeleri kendi orijinal durumuna. biz 1 ay yedek ve 12 ay bakım garantiler. öğeler ilk ay içinde değiştirilmesi veya ilk yıl için muhafaza. öğeleri dönmeden önce, bizimle irtibata geçiniz ve almak emin olun bizim (satıcı) geri dönüş adresi ödeme biz Kredi Kartı ile ödeme kabul, paypal veya Aliexpress neyse destekler. nakliye 1. We destek takip numarası ile dünya çapında nakliye (Kayıtlı havayolu) ve express (DHL/FEDEX/UPS/EMS).
2. Nakliye maliyeti : tıklayın " Nakliye ve ödeme " ürün detay sayfasında sekmesini, ve teslimat bilgileri göreceksiniz. gerekli bilgileri girerek nakliye maliyetini hesaplamak.
3. transit Zaman : Transit zaman farklı sevkiyat yöntemleri ile değişir.
taşıyıcı Adı Hedef çin transit tahmini Süre izleme Hizmeti 3-5 iş günüwww.

R

Müşteri seçim