.

.

Itead Sonoff Akıllı Ev Wifi Anahtarı Akıllı Evrensel Kablosuz Zamanlayıcı DIY Modülü Anahtarı MQTT COAP Android IOS Uzaktan Kumanda

Itead Sonoff Akıllı Ev Wifi Anahtarı Akıllı Evrensel Kablosuz Zamanlayıcı DIY Modülü Anahtarı MQTT COAP Android IOS Uzaktan Kumanda

₺ 6.50
kullanılabilirlik

-15.29/piece-14.20/piece 2 kanal veya 4 kanal anahtarı için lütfen aşağıdaki resme tıklayın Genel bakış
Ev otomasyonu "şeylerin interneti" dir. Tüm cihazlarımızın ve cihazlarımızın, evimizin ve daha fazlasının tüm yönleri üzerinde sorunsuz bir kontrol sağlamak için birbirine bağlanması.
Sonoff, inanılmaz akıllı eve adım atmanıza yardımcı olan düşük maliyetli, uygun fiyatlı bir cihazdır. farklı tip ve markaların cihazlarına bağlanabilen bir Wi Fi kablosuz anahtardır. Sonoff, akıllı telefonunuzdaki App e We Link ile tüm cihazları uzaktan kontrol etmenizi sağlayan WIFI yönlendirici üzerinden bulut platformuna veri gönderir. Sonoff sunucusu AWS global sunucusudur.
Sonoff, tüm ev aletlerinizi akıllı hale getirir, telefonunuzun ağı olduğu sürece cihazlarınızı istediğiniz zaman herhangi bir yerden uzaktan açabilir veya kapatabilirsiniz. Ve cihazlarınız için zamanlama programlarını ayarlayarak, kaygısız bir yaşam sürdürebilirsiniz.
App e We Link, cihazlarınızı kolayca kontrol etmenizi sağlar. IOS sürümünü App store'da ve Google play'deki Android sürümünü indirebilirsiniz.
Özellikleri
Destek Wi Fi ağı.
Destek durumu izleme, ev aletleri durumu App için zamanında geribildirim.
Eklenen cihazları uzaktan açma veya kapatma desteği.
Eklenen her cihaz için maksimum 8 zamanlama görevlerini destekleyin.
Destek çok sayıda Wi Fi akıllı anahtarları bir akıllı telefon.
Kolay kurulum, kolay kullanım ve hemen ve istikrarlı bir şekilde aktive edilebilir.
Şartname
Voltaj aralığı : 90-250 v AC (50/60 Hz)
Maksimum akım : 10 A
Maksimum watt : 2200 watt
Boyutlar : (L) 88x (W) 38x (H) 23mm
Renk : Beyaz
Nem : yüzde 5-95
Kablosuz frekans : 2.4 Ghz
Çalışma sıcaklığı : -20-75 derece In-out bağlantı yolu kesinlikle aşağıdaki çizime göre olmalıdır, canlı tel ve sıfır tel rastgele bağlanabilir Sonoff Şematik Sonoff Wi Fi kablosuz anahtarı nasıl kurulur?Hazırlık : önce ilgili tüm elektrik kaynağını kapatın. Dikkat : Güç girişi L N kabloları “giriş” tarafına bağlanmalıdır. Elektrik çıkışı L N kabloları ile bağlanmalıdır"ÇıKıŞ"Yan. Talimatları karıştırmamayı unutmayın!Sonoff 'yi ev cihazına (2200 W içinde) bağladığınızda, aslında iki terminal konnektörü bağlantı noktası"GIRIŞI"L ve N giriş kablosuna rastgele bağlanabilir ve"ÇıKıŞ"L ve N çıkış kablosuna rastgele bağlanabilir. Ancak herhangi bir güvenlik probleminden kaçınmak için lütfen kablo bağlantısını aşağıdaki gibi takip edin : Giriş ÇıkışıN NL-L Yaklaşık Kargo 1. dünya çapında nakliye. biz ödeme doğrulama sonra 2-15 gün içinde shippment yapmak. 2. siparişler ödeme doğrulamasından sonra zamanında işlenir. 3. biz sadece teyit sipariş adresleri gemi. sipariş adresiZORUNLU MAÇSenin Nakliye adresi. 4. servis TRANSIT süresi taşıyıcı tarafından sağlanır ve hafta sonları ve tatil günleri hariç tutulur. Transit süreleri, özellikle tatil sezonunda değişebilir. herhangi bir özel gecikme için herhangi bir sorumluluk alamıyoruz. 5. sevkiyat almadıysanız ödeme 30 gün içinde, lütfen bize ulaşın. Gönderiyi takip edeceğiz ve bir cevapla en kısa sürede size geri döneceğiz. Amacımız müşteri memnuniyeti! 6 stok durumu ve zaman farklılıkları nedeniyle, hızlı teslimat için ilk mevcut depomuzdan öğenizi göndermeyi seçeceğiz. 7 biz herhangi bir gümrük vergisi veya impot vergi sorumlu değildir. Dönüş ve Iade 1. bize ulaşın 7 gün ve alındığı tarihten itibaren iade etmek için 30 gün var. Bu öğe elinizde 7 günden fazla ise, kullanılmış olarak kabul edilir ve size geri ödeme veya değiştirme yapmayacağız. Istisnalar yok! 2. tüm iade öğeler orijinal ambalajında olmalıdır ve nakliye takip numarası, dönüş için belirli nedenler ve po # ile bize sağlamanız gerekir. 3. biz tam kazanan teklif tutarı iade edeceğiz, öğenin aldıktan sonra orijinal durumuna ve tüm bileşenleri ve aksesuarları ile ambalaj dahil, hem alıcı ve satıcı aliexpress işlemi iptal sonra. KAZANAN TEKLIF MIKTARı. Veya, bir yedek seçebilirsiniz. 4.

R

Müşteri seçim